Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

TOSKANA VINOSADY

Ulica: Bolešky
Obec: Vinosady
Okres: Pezinok
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Developerské projekty
Typ: Predaj
Typ projektu: Výstavba domov

Popis developerského projektu

Po úspešnom zrealizovaní projektov Toskana Senec a Toskana Chorvátsky Grob Vám prinášame novú výstavbu rodinných domov TOSKANA nachádzajúcu sa v obci Vinosady v okrese Pezinok. Pod samých úpätím Malých Karpát pre Vás postavíme 9 rodinných domov zameraných na vysokú kvalitu bývania, ktorá Vás už pri predchádzajúcich projektoch nadchla. Rodinné domy budú vyhotovené v štýle Toskana so zameraním na Južanskú architektúru z najkvalitnejších  materiálov na  Slovenských a zahraničných trhoch, múry z pálenej tehly , prevedenie fasády v svetlej maslovej farbe Terannova,  na streche bude použitá nadštandardná Španielska strešná krytina „LaEscandella“ najvyššej rady, exteriérová patinovaná zámková dlažba použitá na parkovacie miesta , chodník do domu, terasu za domom , sokle aj piliére balkóna obložené prírodným kameňom , parapety z prírodného kameňa, drevené okná s typickým rebrovaním,  predný plot s tvárnic. V dome je použitý typ teplovodného kúrenia s tepelným čerpadlom, rekuperácia vzduchu .

 

Architektúra - TYPY RD

Výstavba Toskana Vinosady Vám prináša 6 typov rodinných domov v jednotnej architektúre s úžitkovou plochou od 135 m2 do 200m2, ktoré sú postavené na priestranných pozemkoch s výmerou od 600m2 do 650m2.

Rodinné domy disponujú štyrmi až šiestimi priestrannými izbami, šatníkmi a niektoré disponujú aj garážou ,ktorá je súčasťou domu alebo samostatnou garážovou prístavbou.

 

Prevedenie

Na rodinných domoch je  použitá strešná krytina LaEscandella najvyššej triedy 3 s patinovaním. Na docielenie melírovaného vzhľadu striech je použitá strešná krytina miešaná z dvoch typov krytiny.

Farba fasády je použitá v krémovom vyhotovení. Južanský dizajn dotvárajú veľké drevené okná v bielom prevedení s typickou mriežkou pre Južanskú architektúru . Pre zachovanie jednotnosti budú rodinné domy dokončené s kompletnými exteriérovými úpravami akými sú predný múrik bez kovových výplní, oplotenie pozemku zeleným pletivom, 3x parkovacie státia , chodník do domu.

  • typ strechy Valbová
  • strešná krytina La Escandella, najvyšším rada 3 s patinou
  • fasádna farba v krémovej pastelovej farbe
  • okná a vchodové dvere drevené s mriežkou biele, 3sklo – okrasné šambrány okolo okien
  • kompletné ríny - medená farba
  • prírodný kamenný obklad na sokloch a balkónoch

 

Zoznam objektov

Číslo
Počet izieb
Obytná plocha
Poschodie
Balkón/Lodžia
Terasa
Celková plocha
Stav
 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
nedokončený
Celková plocha:
135 m2
Úžitková plocha:
135 m2
Počet podlaží:
1
Počet izieb:
5
Energetický certifikát:
A
Klimatizácia:
nie
Inžinierske siete:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti